Themes - Twenty Fourteen - en to sr_RS translation catalogue (94 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
sr_RS: У 2014, наша подразумевана тема вам дозвољава да правите одговарајућа магазинска веб места са слатким, модерним изгледом. Издвојите своји омиљени садржај почетне странице у мрежу или приказ слајдова. Користите три простора за виџете да бисте прилагодили своје веб место и промените распоред свог веб места са шаблоном за страну пуне ширине и страном сарадника да бисте приказали ваше ауторе. Прављење магазинског веб места са Вордпресом никада није било једноставније.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
sr_RS: Страна пуне ширине

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
sr_RS: Страна сарадника

en: Tag Archives: %s
sr_RS: Архиве ознака: %s

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

en: Post format to show:
sr_RS: Облик чланка за приказивање:

en: Number of posts to show:
sr_RS: Број чланака за приказивање:

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
sr_RS[0]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографију</a>.
sr_RS[1]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографије</a>.
sr_RS[2]: Ова галерија садржи <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографија</a>.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: More asides
sr_RS: Још са стране

en: Asides
sr_RS: Са стране

en: More galleries
sr_RS: Још Галерија

en: Galleries
sr_RS: Галерије

en: More links
sr_RS: Још веза

en: Links
sr_RS: Везе

en: More quotes
sr_RS: Још цитата

en: Quotes
sr_RS: Цитати

en: More audio
sr_RS: Још звучних записа

en: Audio
sr_RS: Звучни записи

en: More videos
sr_RS: Још видео записа

en: Videos
sr_RS: Видео записи

en: More images
sr_RS: Још слика

en: Images
sr_RS: Слике

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
sr_RS: Користите овај виџет да наведете своје скорашње чланке облика Са стране, Цитат, Видео запис, Звучни запис, Слика, Галерија и Веза.

en: Twenty Fourteen Ephemera
sr_RS: Twenty Fourteen пролазни виџет

en: Sticky
sr_RS: Лепљиво

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
sr_RS: <span class="meta-nav">Следећи чланак</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
sr_RS: <span class="meta-nav">Претходни чланак</span>%title

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
sr_RS: <span class="meta-nav">Објављено у</span>%title

en: Post navigation
sr_RS: Кретање чланака

en: Posts navigation
sr_RS: Кретање чланака

en: Next &rarr;
sr_RS: Следеће &rarr;

en: &larr; Previous
sr_RS: &larr; Претходно

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
sr_RS: Не приказуј ознаку на предњем делу.

en: Tag Name
sr_RS: Име ознаке

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
sr_RS: За детаљно упутство и још савета и трикова, посетите <a href="%s">документацију теме Twenty Fourteen</a>.

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
sr_RS: Побољшајте изгле свог веб места користећи <a href="%s">Издвојене слике</a> за чланке за које желите да се истичу (такође познато и као умањене слике чланака). Ово вам омогућава да повежете слике са својим чланком без уметања. Twenty Fourteen користи издвојене слике за чланке и стране&mdash;изнад наслова&mdash;и у одељку Издвојени садржај на почетној страници.

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
sr_RS: Почетна страница показује ваш избор од највише 6 чланака који су видно приказани у мрежи или приказу слајдова а који су контролисани <a href="%1$s">ознаком</a>; можете променити ознаку и распоред под <a href="%2$s">Изглед &rarr; Прилагоди</a>. Уколико ознака нема чланака, уместо тога ће се приказати <a href="%3$s">лепљиви чланци</a>.

en: Slider
sr_RS: Приказ слајдова

en: Grid
sr_RS: Мрежа

en: Layout
sr_RS: Распоред

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
sr_RS: izdvojeno

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
sr_RS: Користите <a href="%1$s">ознаку</a> да бисте издвојили своје чланке. Уколико нема чланака са ознаком, уместо тога ће се приказивати <a href="%2$s">лепљиви чланци</a>.

en: Featured Content
sr_RS: Издвојени садржај

en: Background may only be visible on wide screens.
sr_RS: Позадина може бити видљива само на широком екранима.

en: May only be visible on wide screens.
sr_RS: Mоже бити видљивo само на широком екранима.

en: Display Site Title &amp; Tagline
sr_RS: Прикажи наслов и поднаслов веб места

en: Site Title Color
sr_RS: Боја наслова веб места

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr_RS: Twenty Fourteen захтева издање Вордпреса најмање 3.6. Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

en: Next Image
sr_RS: Следећа слика

en: Previous Image
sr_RS: Претходна слика

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Page %s
sr_RS: Страна %s

en: %d Article | %d Articles
sr_RS[0]: %d чланак
sr_RS[1]: %d чланка
sr_RS[2]: %d чланака

en: Next
sr_RS: Следеће

en: Previous
sr_RS: Претходно

[ctx: Lato font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sr_RS: off

en: Appears in the footer section of the site.
sr_RS: Појављује се у одељку подножја вашег веб места.

en: Footer Widget Area
sr_RS: Простор за виџете у подножју

en: Additional sidebar that appears on the right.
sr_RS: Додатна бочна трака која се појављује са десне стране.

en: Content Sidebar
sr_RS: Садржај-бочна трака

en: Main sidebar that appears on the left.
sr_RS: Примарна бочна трака која се појављује са леве стране.

en: Primary Sidebar
sr_RS: Примарна бочна трака

en: Secondary menu in left sidebar
sr_RS: Секундарни изборник у левој бочној траци

en: Top primary menu
sr_RS: Примарни изборник на врху

en: Proudly powered by %s
sr_RS: Са поносом покреће %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање или једна од веза испод помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Pages:
sr_RS: Стране:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Наставите са читањем %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: % Comments
sr_RS: % коментара

en: 1 Comment
sr_RS: 1 коментар

en: Leave a comment
sr_RS: Оставите коментар

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

en: Newer Comments &rarr;
sr_RS: Новији коментари &rarr;

en: &larr; Older Comments
sr_RS: &larr; Старији коментари

en: Comment navigation
sr_RS: Кретање коментара

en: Category Archives: %s
sr_RS: Архиве категорија: %s

en: All posts by %s
sr_RS: Сви чланци од %s

en: Archives
sr_RS: Архиве

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sr_RS: Y.

en: Yearly Archives: %s
sr_RS: Годишње архиве: %s

en: Monthly Archives: %s
sr_RS: Месечне архиве: %s

en: Daily Archives: %s
sr_RS: Дневне архиве: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Not Found
sr_RS: Није пронађено

note: #-#-#-#-#  twentyfourteen.pot (Twenty Fourteen 2.2)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr_RS: Вордпресова екипа
